zadbany-mezczyznaInformacje zaczerpnięte ze strony www.agnieszkakowal.pl/oriflame

Z każdej strony i bez przerwy jesteśmy atakowani obrazami mężczyzn, którzy wciąż przesiadują u fryzjerki, a to przystrzyc bródkę, a to poprawić fryzurę, ponieważ nawet zarost, zdawać by się mogło niekontrolowany, kontrolowany wbrew pozorom, być musi. Chadzają do manicurzystki częściej niż ich kobiety, ponieważ ręce są wizytówka człowieka. Opalają się na solarium, bo odpowiedni odcień skóry jest bardzo ważny, zbyt blada cera sprawia wrażenie anemicznej lub dręczonej przez chorobę a dziś trzeba wyglądać zdrowo żeby być na topie. Chodzą na zabiegi upiększające do kosmetyczki, bo przecież cera musi być idealna. Taki właśnie obraz „prawdziwego mężczyzny” prezentują nam mass-media. Nic nie mówi si ę o bohaterskich mężczyznach stających w obronie pokrzywdzonych kobiet i dzieci. Dziś mamy do czynienia ze sfeminizowaniem mężczyzny. Oznacza to, że facet nabiera coraz więcej cech kobiety. Jeszcze niedawno wystarczyło, żeby mężczyzna był dokładnie ogolony , schludnie ubrany i uwodzicielsko pachniał. Jednak w czasach wolności przekonań, stwierdzenie „prawdziwy mężczyzna” może być interpretowane różnorako.

Jeśli więc poszukujesz pielęgnacji dla prawdziwego mężczyzny, idealnym rozwiązaniem będzie seria kosmetyków North for men, których całą serię w katalogu prezentuje doświadczona konsultantka Oriflame.

Żel pod prysznic orzeźwi o poranku lub po ciężkim dniu. Jest to bardzo ważne aby móc choć przez chwile się odprężyć i naładować akumulatory przed podjęciem kolejnych wyzwań i, co ważniejsze, sprostać im.

Pianka do golenia w dwóch wariantach – dla skóry normalnej i wrażliwej pozwoli zmiękczyć zarost.

Balsam po goleniu nawilży skórę, złagodzi podrażnienia.

Antyperspirant zabezpieczy przed nieprzyjemnym zapachem i pozwoli czuć się komfortowo w każdej sytuacji.

Dlatego też warto sięgnąć po katalog oriflame, by móc wybrać odpowiednie kosmetyki dla siebie. Warto też dokonać rejestracji np na tej stronie: Rejestracja w Oriflame – Formularz rejestracji online do Klubu Oriflame

Inne wpisy: